KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624270
nr 1462 4270
Ulf Kylberg, Monogramsignerad. Olja på pannå, 39x43, yttermått inklusive ram: 53x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:36:42
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr